Úprava pitné vody

Mezi naše hlavní činnosti, kterými se zabýváme, patří kompletní servis kolem úpravy pitné vody a její filtrace. Specializujeme se ne jen na úpravu pitné vody v domácnosti, ale poradíme si také s vodou pro průmyslové účely.

Zajímá vás více informací o úpravě pitné vody nejen v domácnostech?
Nabízíme poradenství ZDARMA.
Kontaktujte nás!

Neváhejte se na nás obrátit, potřebujete-li pomoci s úpravou vody ve vaší domácnosti, ať už je to rodinný domek nebo chata. Budeme si vědět rady i s vodou v penzionu, restauraci, hotelu nebo třeba potravinářské výrobě. Úpravy vody provádíme i pro školy a školky nebo zdravotnická zařízení. Přesně podle charakteru znečištění vaší vody, které stanoví náš odborný rozbor, zvolíme vhodnou technologii i filtrační zařízení a změkčovací filtry. Nejčastěji se tímto způsobem řeší úprava vody ze studny, ať je kopaná nebo vrtaná. Někdy je ale třeba podstoupit úpravě i vodu z veřejného vodovodního řádu. Tady je obvykle třeba vodu změkčit.

Pro každou vodu s nedostatečnou nebo nevyhovující kvalitou lze najít řešení. Konkrétní metodu úpravy vody pro průmyslové účely, ale i pro domácnosti, volíme s ohledem na účel použití upravené vody i s ohledem na životní prostředí. Úprava pitné vody se pochopitelně řeší jinak než úprava vody, která má posloužit napájecím kotlům a podobně.

Rádi vám pomůžeme s:

Jsme specialisté na mechanickou filtraci vody, odstraňování tvrdosti vody, zbavování vody dusičnanů i její odželeznění. Vyznáme se v technologii reverzní osmózy a hravě vyřešíme i nutnou dezinfekci vaší vody. Kontaktovat nás můžete, i pokud hledáte vhodnou chemii pro vaše provozy nebo regenerační činidla, tedy tabletové a jiné soli. Rádi provedeme i rozbor vaší vody. A v neposlední řadě poskytujeme servis zařízení sloužících pro úpravu vody.

Zajímá vás více informací o úpravě pitné vody? Nabízíme poradenství ZDARMA. Kontaktujte nás!
Zařízení pro úpravu vody naleznete na našem e-shopu www.aquanord-eshop.cz.