Regenerační činidla - tabletové a jiné soli

         Jelikož se naše firma zabývá změkčením vody a všemi otázkami, které se toho problému dotýkají, je samozřejmostí, že nabízíme i materiál, který je třeba pro regeneraci a tím další správnou funkčnost Vašich zařízení.
        Nejedná se o nic jiného, než je regenerační tabletová sůl, která se využívá pro regeneraci náplní téměř výhradně moderních automatických úpraven vody. Ať už se jedná o klasické změkčovací nebo odželezňovací zařízení, stejně jako o stanice na odstranění dusičnanů. Tato velmi často využívaná tabletová sůl je, jak již napovídá její název, slisována do tablet kruhového tvaru a pytle, ve kterých je sůl balena, neobsahují téměř žádné zlomky ani solný prach.

Zajímá Vás více informací o materiálech k úpravě vody? Nabízíme poradenství ZDARMA. Kontaktujte nás!

Výhody oproti soli sypké:
postupné rozpouštění soli v solankové nádrži
snadná manipulace díky balení 25 kg

tabletová sůl SupertabNaše firma využívá služeb tabletové soli Supertab, která najde své využití jak bylo popsáno výše u moderních úpraven vody, ale také v kotelnách, prádelnách, napájecích chladicích okruzích, potravinářských provozech, gastronomii, také při výrobě kosmetiky nebo chemikálií. Její služby využívají jak soukromé domácnosti, bytové domy, centrální úpravny pitné vody pro celé obce nebo provozovatelé myček aut.
         Sůl Supertab byla vyzkoušena již mnohokrát v různých provozech, ať již u nás nebo v zahraničí, a nebyly shledány žádné důkazy proto, aby nemohla být považována za plně vyhovující a nenarušující chod těchto zařízení.

Parametry:
splnění požadavků norem EN 973, typ A, EN 14085
splnění požadavků na čistotu Codexu Alimentarius
99,9% NaCl
25 kg v balení

 

Jako dalšího pomocníka využíváme tabletovou sůl značky SaltPeter, která je stejně jako sůl Supertab hojně využívaná. Používá se pro moderní úpravny vody, ale také v kotelnách, prádelnách, napájecích chladicích okruzích, potravinářských provozech, gastronomii, také při výrobě kosmetiky nebo chemikálií. Její služby využívají jak soukromé domácnosti, bytové domy, centrální úpravny pitné vody pro celé obce nebo provozovatelé myček aut.
Neobsahuje téměř žádné úlomky ani solný prach.

Parametry:
splnění požadavků norem
solivarská sůl vakuovaná
99,8% (NaCl)
25 kg v balení

Naše firma na trhu nabízí ale i sůl posypovou nebo hrubou sůl jedlou.

Posypová sůl je nejvíce využívána v zimním období pro údržbu cest, chodníků, parkovišť a firemních areálů. Ve svém složení obsahuje protispékací prostředek, který zaručuje optimální vlastnosti a garanci skladovatelnosti této soli.
Balení v plastových pytlích po 25 kg.

Hrubá sůl jedlá je na českém trhu ojedinělým výrobkem, který je často zákazníky vyžadován. Má neomezené použití, především je ale určena do ručních mlýnků a na domácí výrobu slaného pečiva.
Zrnitost 3, balení v plastových pytlích po 25 kg.

Zajímá Vás více informací o materiálech k úpravě vody? Nabízíme poradenství ZDARMA. Kontaktujte nás!
Soly k úpravě vody naleznete na našem e-shopu www.aquanord-eshop.cz.